Uwaga!!! Drużyna ,,Czarni” Czerniejewo zaprasza kibiców i sympatyków na rozgrywki rundy wiosennej, która rozpocznie się 07 kwietnia 2006 roku. Szczegóły o dokładnych terminach meczów na afiszach.

W gminie Czerniejewo występują obecnie dwa zespoły piłki nożnej w klasie ,,A” tj. ,,Fara – Pelikan” Żydowo i ,,Czarni” Czerniejewo. Stadion sportowy w Czerniejewie to jeden z lepiej utrzymanych, wyposażonych i bardzo ładnie położonych obiektów w okolicy. Stadion posiada zadbaną płytę boiska do piłki nożnej, boisko do gry w siatkówkę, bieżnia oraz kort tenisowy. Posiada miejsca siedzące (około 600), trybunę oraz nagłośnienie. W sezonie runda jesień-wiosna Klub ,,Czarni” rozgrywa mecze w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku piłki Nożnej – okręg poznański. Klub obecnie liczy ponad 60 członków. Szkoli młodzież w grupie seniorów i juniorów ponad 30 zawodników w różnej grupie wiekowej. Trenerem w chwili obecnej jest Pan Andrzej Sporakowski. Prezes zarządu Klubu wraz z Zarządem czuwa nad stroną organizacyjną, prawno – formalną, szkoleniową oraz finansową Klubu.Nasz stadion:
Nasz Stadion CZARNI CZERNIEJEWO MISTRZOWIE!!!

W skład Zarządu Klubu ,,Czarni” Czerniejewo wchodzą:
Prezes Klubu ,,Czarni”
P. Andrzej Kierzenkowski
Wice Prezes
P. Dariusz Krygier
Skarbnik
P. Mirosław Kulpiński
Członek Zarządu
P. Feliks Pierzgalski
Gospodarz obiektu :
P. Lech Waligórski
W skład Drużyny piłki nożnej Klubu ,,Czarni” wchodzą:

Bramkarze:
Paweł Nawrocki
Paweł Kierzenkowski
Bartosz Malina
Radosław Wasilewski
Krzysztof Bartkowiak
Obrońcy:
Maciej Kłuczuński
Maciej Kostecki
Waldemar Waligórski
Artur Galant
Tomasz Rzepczyński
Rafał Pierzgalski
Zbigniew Bartkowiak
Karol Niemczewski
Pomocnicy:
Jerzy Kowalkowski
Michał Krygier
Tomasz Gleba
Łukasz Galant
Mateusz Kuliński
Marcin Pierzgalski
Napastnicy:
Arkadiusz Danielewicz
Damian Raczak
Jerzy Smolarek
Wojciech Makowski
Łukasz Smolarek
UWAGA!!! JEŚLI KTOŚ POSIADA AKTUALNE SKŁADY I INFO O NASZEJ DRUŻYNIE TO BARDZO BYM PROSIŁ O PRZESŁANIE MATERIAŁÓW NA kamillo1888@gazeta.pl. DZIĘKUJĘ!!!